Witamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Zapraszamy Państwa na wypoczynek i edukację. W okolicy z najczystszym powietrzem pod Krakowem. Dawny teren sanatoryjny.

Szczegółowa oferta

OWISKO RYBY


       Naszym miłym gościom oferujemy pobyt i zajęcia w formie warsztatowej.  Dodatkowo, możliwość korzystania bezpłatnie z placów zabaw, boiska do siatkówki i kosza, plażę oraz łowisko. Jednodniowy wycieczka trwa u nas od 8.00 do 17.00.  W tym czasie nasz zespół jest do państwa dyspozycji. Pedagodzy wybierają minimum 4 warsztaty z poniżej oferowanych. Każda grupa liczy maksymalnie 20 dzieci. Każde dziecko bierze udział we wszystkich wybranych warsztatach. Do każdej grupy oddelegowany jest jeden opiekun. Każdy warsztat to koszt 7 zł oprócz warsztatu „Bezpieczne wakacje” Koszt tego warsztatu to 12 zł ponieważ zatrudniamy dodatkowo zewnętrznych specjalistów ;ratowników WOPR, ratownika medycznego. Koszt całości bez posiłku wynosi 28 zł od dziecka za  cały dzień zajęć. Dodatkowo za darmo kąpielisko, dwa place zabaw, dwa boiska.i 5 hektarów ternu.

Kontakt; tel.792 040 028  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziecko z kozamiWARSZTATY

 Bezpieczne wakacje nad wodą

Ptaszarnia

 Zwierzęta gospodarskie

 Fauna i flora naszych stawów

 Warsztaty z tradycyjnego wypieku chleba,

Łowienie ryb

 Pływanie na pontonie

 Zajęcia artystyczne

Możliwość zamówienia wyżywienia. Pomagamy w znalezieniu niedrogiego transportu. 

Warsztaty w gospodarstwie ekologicznym

maxresdefault 1

 Zajęcia artystyczne

Łowienie ryb i pływanie na pontonie

 Ekosystem naszych stawów

stado

Zajęcia ze zwierzętami gospodarskimi

dwojka pieczenie

Pieczenie chleba

kwa

Ptaszarnia. Ptaki naszych stawów. 

1507124378436

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program edukacyjno zabawowy. "Bezpieczne wakacje nad wodą" 

Cykl warsztatów uwzględniający zagrożenia wynikające ze spędzania wolnego czasu w czasie wakacji lub ferii zimowych. W zależności od wybranego wariantu, warsztaty  obejmują zagadnienia specyficzne dla danego modułu. Wakacje i ferie to bardzo niebezpieczny czas dla dzieci. Bardzo ważną sprawą jest uświadomienie najmłodszym tych niebezpieczeństw, aby zdawały sobie sprawę jak dzielnie ich unikać i przy okazji zadbać o bezpieczeństwo innych.

Czas trwania: 45 minut Grupa wiekowa: od 6 do 12 lat

 Dodatkowo

Kąpielisko i piaszczysta plaża.

Tylko dla naszych gości. Kapielisko przygotowane jest dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych. Dodatkowo dla starszych podstawy z nurkowania żeglowania.

papier pakowyTenis

Kort tenisowy i boisko do kosza



 

PIKNIK ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

 

PIKNIK

Organizacja spotkań dzieci kadry pedagogicznej i rodziców to nasza specjalność, zatem teraz należałoby się pochwalić co takiego robimy. Samo miejsce nadaje dobry klimat spotkaniom. Z dala od cywilizacji. Nieduży koszt 10 zł od osoby z możliwością skorzystania z boisk, ogniska oraz łowienia ryb. Miejsca w naszym gospodarstwie dostatek, jak już naprawdę nie będzie się chciało z nikim gadać to zawsze można pójść na ryby, skorzystać z kortu trawiastego. Jednym zdaniem: Jak ktoś chce przeżyć zjazd bez zbędnych stresów w całkiem miłym miejscu, to serdecznie zapraszamy! 

Spotkania integracyjne

 

Z myślą o Państwa dzieciach i rodzicach pragniemy przedstawić jedną z naszych sprawdzonych ofert – imprezy integracyjne dla rodzin i przedszkolaków. Tego typu spotkania motywują do dalszej pracy, sprzyjają zacieśnieniu więzi w grupie, dzięki czemu rodziny stają się zgranym, przyjaznym i współdziałającymi partnerami. Posiadamy doskonałe warunki oraz wieloletnie doświadczenie niezbędne do organizacji spotkań przedszkoli o różnym charakterze. Zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć, od formalnych spotkań po wyjazdy integracyjne.

Gospodarstwo Wodne Ogrody kameralne położenie w pobliżu byłego sanatorium, z dala od miejskiego zgiełku, sprzyjające spotkaniom, 5 h terenu na wyłączność gości, baza rekreacyjna ,sala kameralna, idealna dla spotkań  infrastruktura do zabawy plenerowej (wiaty, stoły, ławki, miejsce na ognisko, grill)  stawy, boiska, oferujemy profesjonalna kadra i sprzęt – duże możliwości organizacyjne i szeroki wachlarz atrakcji do wyboru • kadra zapewnia fachowo przeprowadzone zajęcia podczas spotkań integracyjnych • animator gier i zabaw zadba o liczne atrakcje dla pracowników, rodzin i dzieci • opiekun pedagogiczny z uprawnieniami odpowiada za bezpieczeństwo

Do wyboru wiele modułów tematycznych: • Przejażdżki konna • Zawody wędkarskie połączone z grillowaniem i przygotowaniem ryb • Degustacja swojskich wyrobów oraz regionalnych trunków • Warsztaty kulinarne wypiek chleba, przygotowanie ryby, wędzenie • Rajd konny z piknikiem • Wyprawa łowiecka – dzienna lub nocna wycieczka do lasu w celu obserwacji zwierzyny • Pływanie na stawie • Zestaw konkurencji i gier integracyjnych mających na celu budowanie silnych, długotrwałych relacji